Skip to content

 

SVATEBNÍ KAMERAMAN

KAMERAMAN NA SVATBU

Drazí budoucí novomanželé,

blíží se Váš den D a chcete, aby vše proběhlo podle vašich představ? Nádherný svatební oblouk pod kterým si řeknete své ano, ty krásné svatební šaty, které jste si již v dětství vysnili, zářivé světélka před vchodem vítají každého hosta. Každý detail, každý host, každé sousto jídla či tón vaší písně na svatebním tanci. Na všem záleží a Vaše svatba bude nezapomenutelná.
Dovolte nám, abychom pro Vás všechny momenty svatby zaznamenali na svatební video a připravili tak pro Vás nezapomenutelný svatební film, který ukážete i svým dětem či vnoučatům. Kameraman na svatbu je součástí Vašeho dne a natočí i ty momenty, které během celého dne ani nestihnete postřehnout, a to vícekamerovými záběry.

Všechny detaily a podrobné plánování natáčení probereme na osobním setkání před svatbou, abyste už pak neměli žádné starosti a mohli jste si svůj velký den užít naplno.

PROČ PRÁVĚ MY?

100% Nasazení

004

Vícekamerové záběry

Snímek obrazovky 2023-12-29 v 21.38.07

Přátelský řístup

001

Videoklip + dokument

002

 

UKÁZKY SVATEBNÍCH FILMŮ

Mlýn na Dobré vodě – Praha
Tis u Blatna
Mlýn Davídkov – Hryzely
Kamjinam – Brno
Kocanda – Kravsko
Hotel Plumlov
Bludoveček u Šumperka
Panorama resort – Kácov
Stodola Suška – Kravsko
Mlýn Davídkov – Hryzely
Hoffmanův dvůr – Praha
Hotel Cvilín – Krnov
Náš Mlýn – Ochoz
Penzion Pohoda – Nárameč
Buchs – Švýcarsko
Bobří Mlýn – Trnávka
Sklep na Vyhlídce – Nové Bránice
Spolkový dům – Ratíškovice

 

NÁŠ TÝM

michal
Michal Priessnitz
kameraman, manažer
IMG_9305
Victoria Priessnitz
kameraman, fotograf

 

MÁTE OTÁZKY?

Snažíme se, abyste byli předem informováni o všech podrobnostech, které vás jen napadnou, a proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat pomocí nezávazného formuláře. Na všechny otázky vám podrobně odpovíme.

     

    Hledáte svatebního kameramana na váš nejvýznamější den? Tuto událost vám zaznamenáme i ve městěch: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Blansko, Frýdek Místek, Havířov, Hodnonín, Hradec Králové, Jihlava, Kroměříž, Opava, Pardubice, Přerov, Prostějov, Šternberk, Šumperk, Vyškov, Zlín

    weva-logo__black